obozy legnica, poszukuję!

obozy legnica, poszukuję!

Nie wiem, jak ma dziecko nauczyć pływania? Macie jakieś pomysły? Sam za dobrze nie pływam, zatem czekam na porady.

nemiasty

Posty: 2

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Według mnie są najlepsi, bo nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

edyta123

Posty: 14

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

pawel253

Posty: 7

 
U nas moja żona umie pływać, natomiast ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą trochę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bo to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

audi80

Posty: 13

 
Według mnie we własnym zakresie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Lepszy będzie jakiś instruktor.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem usatysfakcjonowany. Firma łączy zabawę i naukę pływania. generalnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony poprzez nich, wobec tego polecam wszystkim wybranie właśnie takiej opcji.

Kopah

Posty: 26

 
Nie za niezmiernie pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, zatem nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

Seba123

Posty: 16

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, natomiast sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to wykonać przez instruktora. Jest o sporo prościej i szybciej się dziecko uczy.

iHS

Posty: 21

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem naprawdę zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dziś pływała o sporo lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bo nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

Lupusx

Posty: 6

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

GGregbard

Posty: 9