Tanie tłumaczenie prac

Tanie tłumaczenie prac

Zakochałam się w facecie z Hiszpanii, mam go w znajomych na Facebooku, ale kompletnie nie rozumiem, co pisze. Czy możecie mi pomóc i polecić zdalne biuro tłumaczeń, żeby nikt nie zaglądał, co ja w nim robię?:P

adam1976

Posty: 22

 
Ciekawy zawód ten tłumacz, szczególnie przysięgły. Mam w firmie lipną sytuację, bo ciągle pracownicy muszą pisać maile do klientów zagranicznych, a wiem, że nikt nie ma konkretnego wykształcenia. Wszystko na czuja. Nie wiem, co sobie myślą szefowie, ale ja bym olał takiego wykonawcę.

Filecz34

Posty: 25

 
I tak większość wiedzy światowej jest po angielsku. Krajowy internet w porównaniu do anglojęzycznego to śmiech na sali. Z tego powodu, jak nie masz roboczo dostępu do tłumacza, przegrywasz walkę o zdobycie najlepszych informacji.

Proste?

gefferr

Posty: 28

 
Na pewno nie polecam zwykłych tablic z ogłoszeniami tłumaczy, bez zarejestrowanej działalności gospodarczej. Mnóstwo amatorów na tym rynku.

Lepiej, żebyś postawił na sprawdzone firmy.

karma

Posty: 23

 
Handluję na co dzień z rosją i korzystam tylko w sprawach tłumaczeniowych z http://www.ototlumaczenie.pl. Wiem, że siedzą tam tłumacze przysięgli, a nie jakieś dzieci z gimnazjum.

A uwierzcie, tak też się zdarza :)

Smakosz1

Posty: 35

 
Dzisiaj jest bardzo duży rynek na wykonywanie tłumaczeń. Globalizacja w końcu postępuje. Teraz tłumaczą nawet komentarze z facebooka, jeżeli masz znajomych poza granicami kraju i chcesz wiedzieć dokładnie, co u nich słychać.

rohnop37

Posty: 36

 
Od jakiegoś czasu tłumaczę, co ważniejsze zawodowe artykuły w www.ototlumaczenie.pl i przyznam, że nie ma problemów, ani z wysoką wyceną, ani dostępem do tłumacza. Wcześniejsze doświadczenia uświadomiły mi jedno.

Trzeba stawiać tylko na biura doświadczone, mające dostęp do fachowców, tłumaczy przysięgłych, a nie jakiejś gimnazjalnej lipy.

1adversary

Posty: 21

 
Szukałem do tej pory tłumaczeń od indywidualnych wykonawców. Najczęściej podpisywałem umowę o dzieło. Przestało mi się to podobać i przerzuciłem się na multimedialne biura, bo robią szybko i przynajmniej fachowo, a po niektórych łebkach to nawet poprawiać musiałem.

Tuitamhaha

Posty: 24

 
Jeżeli zlecasz błyskawiczne, specjalistyczne tłumaczenie wykorzystaj obowiązkowo tłumacza przysięgłego. Znam tylko jedną, normalną stronkę. Tutaj masz linka www.ototlumaczenie.pl. Masz tam konto, wszystko krótko i sprawnie.

MagikP344

Posty: 38

 
Najszybciej krótki tekst przetłumaczysz w http://www.ototlumaczenie.pl. Ta firma realizuje zadania w mniej więcej dwie godziny. Pracują tam tłumacze przysięgli, a działalność w sieci ogranicza koszty. Ceny zatem też są atrakcyjne dla przeciętnego zjadacza chleba. Ja dałem tam cv do tłumaczenia.

Zrobili świetnie i do tej pory korzystam.

alllllas

Posty: 32