Cennik biura tłumaczeń, gdzie się udać ?

Cennik biura tłumaczeń, gdzie się udać ?

Hej. Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami odnośnie tego, jak w Waszych miastach wyglądają ceny biur tłumaczeń? Byłaby to dla mnie naprawdę bardzo cenna informacja.

zoferek

Posty: 19

 
Kilka razy weryfikowałem to, na jaki cennik biura tłumaczeń mogę liczyć w moim mieście.

Dopiero później zorientowałem się, że mogę przyspieszyć cały proces i zaoszczędzić, jeśli postanowię skorzystać z usług biura, do którego mogę dostarczyć dokumenty np. za pomocą poczty elektronicznej.

Nie tracę czasu na dojazd do biura tłumaczeń :)

Gracjann23

Posty: 22

 
Niektórzy zapominają o tym, aby przed tłumaczeniem dokumentów wziąć pod uwagę cennik biura tłumaczeń, do którego zamierzają się wkrótce udać. To ryzyko, że zostaniemy negatywnie zaskoczeni bardzo wysokimi kwotami, które będzie trzeba zapłacić.

TeS

Posty: 13

 
Najbardziej konkurencyjny cennik biura tłumaczeń znalazłem odwiedzając tą firmę: http://tlumaczeniaekspresowe.com/cennik.html. Nie mam wątpliwości, że nie będziecie także żałowali tego wyboru, ponieważ w mojej opinii spisali się bardzo dobrze. Jakość tłumaczenia odpowiednia, a czas realizacji jeszcze bardziej satysfakcjonujący. Polecam zdecydowanie :)

Nikusinski23

Posty: 9

 
Długo zastanawiałem się nad tym czy biuro tłumaczeń i jego cennik jest w jakikolwiek stopniu negocjowany. Na szczęście trafiłem na dość elastyczne biuro, które przy gwarancji sporej ilości pracy ode mnie było w stanie nieco obniżyć mi stawki, co mnie bardzo ucieszyło.

Umberek2

Posty: 36

 
Martwią mnie dzisiaj ceny tłumaczeń w moim mieście. Każdy dokument, który z racji swojej pracy muszę przetłumaczyć to kolejny koszt. Z kolei w biurach tłumaczeń nikt nie chce słyszeć o jakiekolwiek zniżce z uwagi na regularne zlecenia.

Jestem nieco zawiedziony.

21gregorek

Posty: 17

 
Uważam, iż decydując się na tłumaczenia cennik odgrywa istotną rolę, niemniej jednak nie najważniejszą. Zawsze biorę pod uwagę to, które doświadczenie ma biuro tłumaczeń, a zarówno czy posiada jakieś referencje od znanych firm bądź po prostu pozytywne opinie na lokalnym rynku. To najłatwiejsza metoda na weryfikację kompetencji biura :)

chchiyan

Posty: 16

 
Kilkukrotnie wpisywałem w wyszukiwarkę frazę tłumaczenia cennik i na praktycznie każdej stronie spotykałem się z innym cennikiem.

Dla formalności dodam, że porównywałem ceny tłumaczeń z konkretnego języka, aby moje porównanie było bardziej miarodajne :)

codePerformance

Posty: 11

 
Częstokroć pytałem o cennik biur tłumaczeń, lecz niekiedy otrzymywałem dość nieaktualne informacje. Na innym forum ludzie wpisywali się i przedstawiali, ile płacili za te usługi kilka lat temu.

Wiadomo, iż były to mocno nieaktualne dane, albowiem jasne jest, iż stawki poszły w górę.

Sweeperx

Posty: 20

 
Sam niedawno pytałem o cennik biuro tłumaczeń, ale nie uzyskałem odpowiedzi przez e-mail. Dopiero, gdy do nich zadzwoniłem otrzymałem odpowiedź, że wszystko zależy od rodzaju dokumentu i ilości stron. Akurat mam kilkanaście stron do przetłumaczenia z języka angielskiego, więc wybór tłumaczy mam dość spory.

Franuś

Posty: 16