tłumacz angielski wrocław, znacie?

tłumacz angielski wrocław, znacie?

Potrzebny mi wykwalifikowany tłumacz angielskiego w Warszawie. Jeśli macie idealne doświadczenia z jakąś firmą, to chętnie skorzystam. Czekam i liczę na Waszą pomoc. Mam nadzieję, iż polecicie jakieś sprawdzone biura.

stopiw7

Posty: 1

 
Korzystałam z tego biura tłumaczeń angielskiego we Wrocławiu https://erin.pl. Jestem niezmiernie zadowolona także z jakości usługi, jak i ceny. Polecam. Mają fachowe podejście, a jak komuś zależy na szybkim tłumaczeniu, to też nie ma problemu.

alejaja

Posty: 7

 
Jestem za Twoim pomysłem i na pewno będę tu zaglądać. Jak dotychczas to wydaje mi się, że za tłumaczenia we Wrocławiu odrobinę przepłacam, ale zależy mi dostępie do stacjonarnego biura.

dobryBoy

Posty: 11

 
Natomiast to chodzi o tłumaczenia normalne, ogólne, natomiast dziękuję za poradę. Przede wszystkim poszukuję tanich usług, w tym na zasadzie długofalowej współpracy. Może wtedy będzie taniej :) Kiedyś zlecałem tłumaczenia z języka angielskiego we Wrocławiu i nie pamiętam, żeby było aż tak drogo.

CzarnyBlant

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o tłumaczenia z angielskiego w Warszawie i potrzebujesz ich w ramach prowadzenia biznesu, to nie polecam osób prywatnych. Nie wiesz, z kim masz do czynienia. Ja bym nie ryzykował, bo tylko profesjonalne biuro zapewnia ci poufność danych.

Snaco

Posty: 19

 
Czym kierujecie się, wybierając biuro tłumaczeń angielskiego? Już wkrótce będę potrzebował tłumaczenia ustnego i pisemnego i mam spory dylemat, komu to wszystko powierzyć :( Muszę znaleźć koniecznie niezwykle dobrego tłumacza we Wrocławiu, który zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi.

Nikuś23

Posty: 2

 
A co w sprawie jakości tłumaczeń? Potrzebuję przetłumaczyć sporą ilość dość ważnych dokumentów, dlatego pewnie będzie mi potrzebny tłumacz przysięgły. Nie chcę natknąć się na biuro tłumaczeń we Wrocławiu, które tylko reklamuje się, że jest profesjonalne.

Ambross

Posty: 6

 
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj więcej osób, które polecą jakieś profesjonalne biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też często potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

andrew66

Posty: 13