pęknięta szybka w Iphonie

pęknięta szybka w Iphonie

Gdzie nie przepłacę za naprawę szybki w iphone? Możecie mi coś sensownego podpowiedzieć? Jestem po dwóch niezależnych wycenach i trochę średnio to wygląda przyznam szczerze. Szukam serwisu jakościowego, ale też z normalnymi cenami, a nie z maksymalnym wyzyskiem.

pawel253

Posty: 2

 
Śledzę ich od dawna i faktycznie nieźle omawiają różne rzeczy związane z marką Apple, w tym polecenia konkretnych modeli. Staram się kierować w życiu wiedzą od profesjonalistów i się nie zawiodłem na takim podejściu.

Ventooo1

Posty: 4

 
Zakupy fajnie się robi, dzięki Face ID. Niektórzy narzekają na prywatność, ale chodzi o wygodę jednak. Technologia przyszłości zdecydowanie i warto wiedzieć, jak telefon działa generalnie, żeby nawet samodzielnie wstępnie zdiagnozować.

labuh

Posty: 10

 
Właśnie z szybką jest ten problem, że z czasem może wpłynąć na cały moduł wyświetlacza, albo jeszcze się uszkodzenie pogłębi i będzie zbyt kosztowne, żeby ruszać. Im szybszy serwis, tym lepiej z reguły.

Marioleczka

Posty: 17

 
Długa gwarancja po naprawie Face ID jest w
https://applemobile.pl/naprawa-face-id-iphone-12-11-xs-x-xr , na 180 dni. Czasami kupuję w usłudze Apple Books, a ze zmarnowanym rozpoznawaniem twarzy traciłam sporo przyjemności. To jest serwis chyba teraz najpopularniejszy i najbardziej polecany i wcale się nie dziwię, bo obsługują masowo, szybko i wzorowo, żeby klient długo nie wracał, paradoksalnie to zaleta dla mnie oczywiście :)

duchovnyy45

Posty: 12

 
Pewnie i tak cię czeka wymiana całego modułu ekranu, jeżeli już plamy są, albo utrata płynności działania. Ogólnie to można wszystko zrobić i to w normalnej cenie, ale pod warunkiem, że się zgłaszasz do wyspecjalizowanego serwisu.

Klarka34

Posty: 3

 
Też się z różnymi rzeczami do nich zgłaszałem i za każdym razem w tym samym tygodniu odbierałem telefon. Jak stacjonarnie to pewnie od ręki wiele rzeczy robią.

Qumer45

Posty: 26