Beskidy, szukam

Beskidy, szukam

Wiecie może o historii Skoczni Małysza? Gdzie mogę znaleźć informacje w tym temacie? Potrzebuje sprawdzonego źródła. Chciałbym się tam w najbliższym czasie wybrać, a lubię zbierać informacje o różnych miejscach.

kerad17

Posty: 1

 
Zawsze poszukuję informacji o Beskidzie Śląskim na przeróżnych stronach, natomiast słyszałem, że jest taka, jaka ma to wszystko w jednym miejscu. Na razie nie udało mi się jeszcze tam trafić, natomiast może ktoś poda adres takie strony www?

Kolekcjoner

Posty: 8

 
Polecam przejrzeć sobie fotografie z Kotarz na stronie https://kochambeskidy.pl/beskidy-na-weekend-brenna-holcyna-hala-jaworowa-oraz-kotarz/. To szczególna kompozycja, jaka zapadnie każdemu w pamięci. Mnie zachwycają te fotografie i to, co się na nich znajduje. Sprawdźcie sami wszystko.

mirekp2005

Posty: 5

 
Można odszukać specjalny portal o Beskidach i tam wszystko na bieżąco jest opisane. Są informacje dla turystów jak i dla mieszkańców, zatem każdy coś dla siebie znajdzie.

Niciuśś98

Posty: 6

 
Mnie na Skoczni Małysza się niezwykle podobało. Z tego, co pamiętam to zwiedza się ją około czterdziestu pięciu minut. Samo miejsce jest magiczne, albowiem przecież był tam sam mistrz, niemniej jednak i można przy okazji z góry zobaczyć niesamowite widoki. Polecam odwiedzanie skoczni narciarskiej całej rodzinie, albowiem naprawdę należałoby.

Jacek1812

Posty: 2

 
Zawsze szukam informacji o Beskidzie Śląskim na różnych stronach, ale słyszałem, że jest taka, która ma to wszystko w jednym miejscu. Na razie nie udało mi się jeszcze tam trafić, ale może ktoś poda adres takie strony www?

090913123

Posty: 13