kursy samoobrony, polecicie ?

kursy samoobrony, polecicie ?

Czasy są niepewne, wobec tego z koleżankami chcemy się zapisać na kurs samoobrony. Nie wiem tylko gdzie dokładnie się zgłosić? Polecacie jakieś kursy i instruktora z dużym doświadczeniem i odpowiednim podejściem?

dzaman

Posty: 3

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wówczas faktycznie sporo nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

Jasio234

Posty: 4

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, ale właściwie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, albowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

lalunik

Posty: 5

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy bardzo zadowolone.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Jest sporo kursów samoobrony, natomiast osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to rzeczywiście niezmiernie wiele. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego pożądane byłoby z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są uciążliwe, a ma być przecież jeszcze gorzej.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy naprawdę wiele nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

Klara323

Posty: 3

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

szczepanek6

Posty: 7

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

micko

Posty: 3

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

xtigerx

Posty: 6