sukienki ołówkowe na jesień, który butik?

sukienki ołówkowe na jesień, który butik?

Nie wiem, czy kupić sobie jakieś sukienki z długim rękawem na zimę. Nie bardzo przepadam za odzieniem wierzchnim, więc może to jest jakieś rozwiązanie?

szulmar

Posty: 1

 
Z tego co zauważyłam, czarne sukienki na zimę są bardzo uniwersalne. Ja najczęściej wybieram czerwone złoto, bo to moja ulubiona barwa metalu szlachetnego. Wyraziste kolczyki, ładna bransoletka i sukces murowany. Myślę, że srebro też się dobrze nada :)

Kitas

Posty: 9

 
To jest świetny butik z sukienkami na zimę: https://sissi-boutique.pl/czarne-sukienki. Celowo udostępniłam od razu czarne sukienki na zimę, bo uważam, że są idealnie dopasowane do tej pory roku. Mają materiały bardzo dobrej jakości i towar od mniejszych projektantów, dzięki czemu udaje się wyróżnić na tle innych kobiet.

matek562

Posty: 8

 
Cześć, w odpowiedzi na twoje pytanie powiem, że widziałam ostatnio sukienki ołówkowe na jesień w świetnych cenach w internetowym butiku. Chyba sama się na jedną skuszę :)

Marioleczka

Posty: 4

 
Sukienka maxi na zimę to perfekcyjny sposób, żeby wyrazić siebie. Przynajmniej w mojej opinii. Daje dużą swobodę w ruchach, a jednocześnie nie ma się wrażenia, iż to tzw. worek. Troszkę odwagi, przełamujmy utarte schematy i wychodźmy poza ich ramy.

labuh

Posty: 8

 
Ja do czarnej sukienki na jesień dobieram duże kolczyki i ładny naszyjnik. Do tego dokładam pierścionek od męża z dużym brylantem – taka stylizacja jest moim zdaniem „kompletna”.

propek1

Posty: 8