zespół na wesele, polecicie portal?

zespół na wesele, polecicie portal?

Hejka. Czy ktokolwiek z Was wykonywał samodzielnie dekoracje na wesele? Ile będę w stanie w ten sposób zaoszczędzić? Zauważyłam, że ceny są dość wysokie…

wertus00

Posty: 3

 
Moim zdaniem powinniście zainteresować się tą stroną: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, jeśli interesuje Was solidny zespół na wesele. Nie powinniście być zawiedzeni :)

zenio30

Posty: 6

 
Z mojej perspektywy jestem przekonany, iż Waszym oczekiwaniom winien sprostać DJ na wesele. Zauważcie, iż koszt jego usług będzie zdecydowanie niższy niż zespołu, który posiada dużo lepsze oczekiwania finansowe.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Muszę przyznać się, że sami tworzyliśmy dekoracje na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość istotną kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten cel irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, iż się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

TomekK

Posty: 14

 
W naszym przypadku zespół na wesele kosztował 3500 złotych. Mam świadomość, że są także tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Wiele zależy od ich renomy.

esdoen1

Posty: 11

 
Coraz większym uznaniem przyszłej Pary Młodej radują się usługi, które jest w stanie zaproponować konsultant ślubny. Dzięki niemu na głowie przyszłych Nowożeńców odnajduje się sporo mniej kłopotów :-)

Umberek2

Posty: 36

 
Nie ma uniwersalnej recepty, która pozwala na to, aby wybrać zespół na wesele. Nieraz wystarczy być na weselu, na jakim gra konkretny zespół muzyczny.

TomekK

Posty: 6

 
Staraliśmy się zminimalizować wydatki na dekoracje na wesele. Wszystko ze względu na fakt, iż poszczególne firmy oczekiwały za takowe irracjonalnie wysokich sum. Ostatecznie podjęliśmy decyzję, aby większość dekoracji wykonać samodzielnie :-)

Kitas

Posty: 8

 
Z własnego doświadczenia pragnę zaznaczyć, iż konsultant ślubny wbrew pozorom nie pobiera ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. Oprócz tego był w stanie odszukać dla nas nieco oszczędności na niepotrzebnych wydatkach.

wisła1905

Posty: 14